Kvalita & Design

Vzhled je pro nositele brýlí po jejich funkci tou nejdůležitější vlastností. U nás si vyberete z více jak 500 ks brýlových obrub různých velikostí, tvarů a barev.

Tým odborníků

Jsme tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oboru oční optiky a optometrie. Přijdte se sami přesvědčit.

Servis

Nejenom pro naše zákazníky zajišťujeme servis ZDARMA. Na prodané obroučky držíme náhradní díly 3 roky.

Nejnovější AKTUALITY

Ing. Zbyněk Saifrt DiS.
Ing. Zbyněk Saifrt DiS./ Vedoucí oční optik & majitel /
Ing. Zbyněk Saifrt DiS.
Ing. Zbyněk Saifrt DiS./ Vedoucí oční optik & majitel /

Dopřejte si „Lepší POHLED na svět.“


Velmi mu záleží na tom, aby zaměstnanci optik byli spokojení, a předávali pohodu na Vás, naše zákazníky. Optiku Design Optik založil již v roce 2019. Má velkou trpělivost s malými zákazníky. A to i díky tomu, že je tatínek tří malých dětí. Na optometrii jej fascinuje to, že může zlepšit zrak, nejcennější z lidských smyslů. Osobně nosí brýle a sám preferuje kvalitu a design, který se snaží do nabídky každé z optik nabízet a vyhledávat i pro Vás.

Celý tým Design Optik pečlivě testuje na sobě různé značky a styly, nové vzory a modely. U nás víme, že každý z Vás potřebuje jiný tvar a styl a snažíme se vždy pro Vás najít tu nejlepší kombinaci.

Velmi oceňuje každé Vaše doporučení na naši optiku, každý email či recenzi na sociálních sítích pečlivě čteme. Snažíme se být pro Vás optika, kde se budují letité vztahy a rádi se za námi budete vracet, to je náš cíl a naše vizitka.


Těšíme se na každé setkání s Vámi !


O nás

Design Optik s.r.o. je privátní optika pro komplexní poradenství a servis pro Váš styl a zejména pohodlí očí. Firma je zde pro Vás již od roku 2019. Nabízíme nejmodernější digitální měřící systém VISUREAL. Ten slouží pro maximální přesnost centrace brýlových čoček. Poskytujeme Vám plný rozsah poradenství jak pro děti, tak pro dospělé. Zajišťujeme servis zdarma. Chceme pro Vás vždy tu nejlepší a nejmodernější nabídku služeb a výrobků. Neustále se i proto vzděláváme a sledujeme aktuální trendy v očním odvětví.

Úzce spolupracujeme s našimi očními ordinacemi Oční ordinace s.r.o. na Praze 8 i v Oční ordinace Hradec Králové s.r.o. v Hradci Králové a Jaroměři. V ordinacích Vás odborně vyšetří i změří oční lékař a na základě jeho doporučení konktrétně připravíme nabídku. Na míru společně vybereme vhodné obruby a čočky pro Váš maximální komfort, pohodlí i styl. K dispozici máte náš zkušený tým certifikovaných očních optiků a optometristů.

Naše optika v Praze Design Optik s.r.o. sídlí na poliklinice Mazurská na Praze 8, v přízemí budovy B (přístavek u dětské části polikliniky). Bezbariérový přístup je samozřejmostí. V 1. patře nad námi nalezenete Oční ordinaci s.r.o.

Naše optika v Hradci Králové Design Optik s.r.o. sídlí přímo v centru Hradce Králové. Bezbariérový výtah Vás pohodlně zaveze až k nám. Najdete nás na Poliklinice 1 Jeronýmova v 1. patře.

Naproti nové optice v 1. patře máme k dispozici naši Oční ordinaci Hradec Králové s.r.o. a zkušený tým paní doktorky MUDr. Lisa Bytton. O patro výše, v 2.patře najdete druhou ordinaci Oční ordinaci Hradec Králové s.r.o., kde ordinuje vedoucí lékařka MUDr. Andrea Saifrtová, ale i řada dalších očních specialistů.

Přijďte si k nám odborně lékařem změřit Vaše oči a v optice vyzkoušet novinky a trendy kousky.

Jsme tu pro Vás a těšíme se !

Tým Design Optik

0

Dny

0

Služby

0

Zákazníků

Platební metody

visa logo CB      MasterCard Logo      apple pay logo icon 145487     apple pay logo icon 145487     google pay logo icon 145230     SX CZ logo BLACK      UP logo RGB Black ČR      benefity logo CB 

Smluvní pojišťovny

datov zdroj 1      datov zdroj 6      datov zdroj 4      datov zdroj 2     datov zdroj 7